You are here
Home > News > Rezultate finale CUPA AJF 2020!

Rezultate finale CUPA AJF 2020!

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

Seria A (joi 02.01.2020)

Turul Micula – Olimpia MCMXXI SM 2-0

Someşul Oar – Dacia Medieşu Aurit 2-1

Someşul Oar – Turul Micula 2-0

Olimpia MCMXXI SM – Dacia Medieşu Aurit 4-1

Turul Micula – Dacia Medieşu Aurit 7-1

Olimpia MCMXXI SM – Someşul Oar 0-0

Clasament

  1. Someşul Oar 7p.  4-1
  2. Turul Micula 6p.  9-3
  3. Olimpia MCMXXI SM 4p.  4-3
  4. Dacia Medieşu Aurit 3p.  3-13

Seria B (joi – 02.01.2020)

CSM Satu Mare I – Voinţa Doba 0-0

AS Livada – Viitorul Vetiş I 0-3

AS Livada – CSM Satu Mare I 2-1

Voinţa Doba – Viitorul Vetiş I 1-4

CSM Satu Mare I – Viitorul Vetiş I 1-2

Voinţa Doba – CSM Satu Mare I 4-0

Clasament

  1. Viitorul Vetiş I 9p.  9-2
  2. Voinţa Doba 4p.  5-4
  3. AS Livada  3p.  2-8
  4. CSM Satu Mare I 1p. 2-4

Seria C (vineri – 03.01.2020)

Unirea Păuleşti I – Schwaben Kalmandi Cămin 1-0

Recolta Sanislău – Voinţa Turţ 1-0

Recolta Sanislău – Unirea Păuleşti I 1-0

Schwaben Kalmandi Cămin – Voinţa Turţ 0-5

Unirea Păuleşti I – Voinţa Turţ 2-2

Schwaben Kalmandi Cămin – Recolta Sanislău 4-2

Clasament

  1. Recolta Sanislău 6p.  4-4
  2. Voinţa Turţ 4p.  7-3
  3. Unirea Păuleşti I 4p.  3-3
  4. Schwaben Kalmandi Cămin 3p. 4-8

Seria D – (vineri – 03.01.2020)

Frohlich Foieni – AS Căpleni 0-2

Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) – Voinţa Lazuri 0-6

Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) – Frohlich Foieni 2-6

AS Căpleni – Voinţa Lazuri 4-5

Frohlich Foieni – Voinţa Lazuri 3-1

AS Căpleni – Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) 10-0

Clasament

  1. AS Căpleni 6p.  16-5
  2. Voinţa Lazuri 6p.  12-7
  3. Frohlich Foieni 6p.  9-5
  4. Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) 0p.  2-22

Seria E (sâmbătă – 04.01.2020)

Unirea Păuleşti II- Cetate Ardud 800 4-2

Energia Negreşti Oaş – Viitorul Vetiş II 2-0

Energia Negreşti Oaş – Unirea Păuleşti II 2-0

Cetate Ardud 800 – Viitorul Vetiş II 3-0

Unirea Păuleşti II – Viitorul Vetiş II 3-1

Cetate Ardud 800 – Energia Negreşti Oaş 2-0

Clasament

  1. Cetate Ardud 800 6p.  7-4
  2. Unirea Păuleşti II 6p.  7-5
  3. Energia Negreşti Oaş 6p.  4-2
  4. Viitorul Vetiş II 0p.  1-8

Seria F (sâmbătă – 04.01.2020)

*Întrucât echipa Sportul Botiz nu s-a prezentat, s-a jucat un baraj între Unirea Păuleşti III – Viitorul Vetiş II (rezultat 1-0), câştigătoarea barajului înlocuind echipa Sportul Botiz în Grupa F.

CSM Victoria Carei I – Unirea Păuleşti III 1-0

Venus Dumbrava – Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 0-4

Venus Dumbrava – CSM Victoria Carei I 1-2

Unirea Păuleşti III – Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 2-1

CSM Victoria Carei I – Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 3-1

Unirea Păuleşti III – Venus Dumbrava 4-1

Clasament

  1. CSM Victoria Carei I 9p.  6-2
  2. Unirea Păuleşti III 6p.  6-3
  3. Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 3p.  6-5
  4. Venus Dumbrava 0p. 2-10

Seria G (sâmbătă – 04.01.2020)

Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 – CSM Victoria Carei II 0-7

CSM Satu Mare II – Luceafărul Decebal 2-2

CSM Satu Mare II – Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 5-1

CSM Victoria Carei II – Luceafărul Decebal 2-0

Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 – Luceafărul Decebal 2-9

CSM Victoria Carei II – CSM Satu Mare II 1-1

Clasament

  1. CSM Victoria Carei II 7p.  10-1
  2. CSM Satu Mare II 5p. 8-4
  3. Luceafărul Decebal 4p.  11-6
  4. Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 0p. 3-21

Seria H (sâmbătă – 04.01.2020)

Recolta Dorolţ – Fortuna Căpleni 1-1

Unirea Tăşnad – Victoria Tiream 1-2

Unirea Tăşnad – Recolta Dorolţ 0-2

Fortuna Căpleni – Victoria Tiream 1-2

Recolta Dorolţ – Victoria Tiream 1-0

Fortuna Căpleni – Unirea Tăşnad 1-1

Clasament

  1. Recolta Dorolţ 6p.  4-1
  2. Victoria Tiream 6p.  4-3
  3. Fortuna Căpleni 1p.  3-3
  4. Unirea Tăşnad 1p.  2-5

Optimi

AS Căpleni – Turul Micula 1-2

Viitorul Vetiş I – Voinţa Lazuri 0-2

Cetate Ardud 800 – Unirea Păuleşti II 2-2 (6-5 d.l.d)

Recolta Sanislău – Voinţa Doba 1-0

CSM Victoria Carei I – Unirea Păuleşti III 1-2

Recolta Dorolţ – Voinţa Turţ 1-0

Someşul Oar – Victoria Tiream 5-0

CSM Victoria Carei II – CSM Satu Mare II 0-1

Sferturi

Voinţa Lazuri – Someşul Oar 1-1 (3-4 d.l.d)

Recolta Sanislău – Unirea Păuleşti II 3-1

CSM Satu Mare II – Turul Micula 0-0 (5-6 d.l.d.)

Cetate Arudud- Recolta Dorolţ 0-1

Semifinale

Recolta Dorolţ – Recolta Sanislău 1-1 (2-3 d.l.d.)

Turul Micula – Someşul Oar 0-1

Finala mică

Recolta Dorolţ – Turul Micula 0-0 (2-0 d.l.d)

FINALA

Recolta Sanislău – Someşul Oar 2-1

Premii speciale:

Golgeter turneu: Szabo Steven (AS Căpleni)

Trofeu Fair-Play: Hadhazi Istvan (Voinţa Lazuri)

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

Lasă un răspuns

Top